Tervis

Articles

Keha ja Meele Teraapiakeskus

Me sünnime inimesteks sedamööda, kuidas meie olemus avaldub. Meis sünnib vaid see, mis on nähtavaks saanud. See puudutab nii meie tundeid ja vajadusi kui ka andeid. Paljud kasvavad üles keskkonnas, kus isiksusest saab avalduda vaid väike murdosa. Kuid ka kõik muu, mis sündida pole saanud, on meie pärisosa, ehkki me sellega pole veel tuttavad.

Keha ja Meele Teraapiakeskus on aastal 2008 loodud ettevõte, mille töötajatena oleme end pühendanud keha- ja meeleteraapiate pakkumisele. Oleme seadnud eesmärgiks sooja südame, nõu ja jõuga aidata leida kliendil tee iseendani, et saavutada parem tervis, rahulolu ja vabanemine pingetest, stressist, füüsilistest ja vaimsetest blokeeringutest.

Müürivahe 22, Tallinn
Tel: (+372) 55 67 0442


Loodusteraapia OÜ

Meil pakutavates teraapiates on palju sarnast, aga ka parasjagu erinevust. Sarnasus seisneb eelkõige pakutava looduslikkuses. Me ei kasuta aparaate ega sünteetilisi preparaate. Kõik teraapiad äratavad omal moel inimese enda sisemise ravijõu, mis viib tema tervenemisele. Kõik meie poolt rakendatav põhineb elujõulisel suusõnaliselt edasiantud õpetusel oma ala läbini tunnetavatelt õppejõududelt. Kasutatavad teraapiavormid on kõik ka ajalooproovile vastu pidanud, samas iseloomustab neid sellise kindlameelsuse kõrval delikaatsus ja tagasihoidlikkus.
Me kõik oleme teel ja astujate erinevus on lugupidamist väärt ning igati toetust vajav. Nii sobituvadki meie poolt pakutavad teraapiad inimeste erinevate ootustega.

Aroomimassaaž
Massaaž rasedatele
Refleksoloogia
Imikute massaaž
Homöopaatia

Teraapia aega saab broneerida telefoni teel.

Tel: (+372) 56240846 – Anneli Remmelgas
Tel: (+372) 5040106 – Kaja Rebane